کارشناسی خودرو  تويوتا Highlander XLE
کارشناسی خودرو Toyota Highlander XLE 2016
خرداد ۸, ۱۳۹۷
کارشناسی خودروی Toyota FJ Cruiser 2013
بررسی اجمالی و کارشناسی خودرو Toyota FJ Cruiser 2013
خرداد ۱۸, ۱۳۹۷

این خودرو پرفروش‌ترین خودروی جهان به‌شمار می‌رود و تا سال ۲۰۱۳، تعداد ۴۰میلیون دستگاه کرولا در سطح جهان به فروش رسید که به نقل از صاحب نظران کارشناسی خودرو در دنیا رقم بسیار قابل توجه و تحسین برانگیزی است. نسل یازدهم این مدل در نمایشگاه خودروی ۲۰۱۲ ژاپن معرفی شد و از سال ۲۰۱۳ که به بازار ارائه شد تا سال ۲۰۱۶، بیش از ۱۳٫۵میلیون دستگاه فقط در بازار آمریکا فروخته شد. Corolla در تیپ‌های مختلف تولید می‌شود که از نمونه‌های موجود در بازار می‌توان به GLI و XLI اشاره کرد.

این خودرو از پیشرانه‌های ۱٫۳لیتری، ۱٫۶لیتری و۲لیتری بهره می‌برد. دیزاین این مدل توسط متخصصین طراحی و کارشناسی بدنه خودرو دستخوش تغییرات زیادی شده است و دیگر از طراحی ناهماهنگ و ساده‌ی کرولاهای قبلی خبری نیست. صندلی راحت، دسترسی خوب به کنترلرها، فرمان ارگونومیک و نورپردازی چشم نواز از خصوصیات داخلی این خودرو به‌شمار می‌رود. Corolla 2016 یکی از جدیدترین و از نگاه متخصصین کارشناسی خودرو یکی از بهترین طراحی‌های تویوتا کرولاست و ظاهر متفاوتی دارد. دیزاین این خودرو مدرن و به روز و عامه پسند بوده، با سلیقه‌ی نسل جوان سازگار است و تلفیقی از سبک محافظه کارانه و جسورانه است که تعادل را بین این دو سبک رعایت کرده.

کارشناسی بدنه خودرو تویوتا کرولا 2016

چراغ‌های جلو کشیده و زاویه دار است و هواکش‌های زیرین ظاهر دلنشینی را برای این خودروی پرفروش ژاپنی فراهم کرده. خطوط منحنی در طرفین ظاهر شیک و آیرودینامیک مطلوبی را بوجود می آورد. از نظر متخصصین کارشناسی بدنه خودرو نمای عقب خودرو به زیبایی جلوی آن نیست، چراکه سپر عقب خودرو کمی بزرگ است اما به لطف چراغ‌های LED عقب و شبرنگ‌های زیر سپر نمای کاملا اسپرتی به آن بخشیده است. رینگ‌های ۱۵ اینچی آلومینیومی هم که جذابیت این خودرو را تکمیل کرده است.

ابعاد: طول ۴۶۲۰ عرض ۱۷۷، ارتفاع ۱۴۷ و فاصله بین دو محور ۲۷۰ سانتیمتر است. ظرفیت صندوق آن نسبتا بالا بوده و ۴۷۰ لیتر می باشد. این ظرفیت بالا این امکان را به خانواده‌ها می دهد که به راحتی سفر کنند و مشکلی در حمل اسباب سفر نداشته باشند.

کارشناسی خودرو تویوتا کرولا 2016

 

ازلحاظ ایمنی نیز Toyota Corolla 2016  در تست تصادف IIHS به جز تست برخورد از بغل که از نظر متخصصین ایمنی و کارشناسی فنی خودرو سخت‌ترین تست تصادف به‌شمار می‌رود، در تمام آزمایش‌ها نمره‌ی خوب را کسب کرد. اگر در جستجوی یک خودروی باکیفیت شهری خوش اندازه هستید که مصرف سوخت پایین و قیمت نسبتاً مناسب داشته باشد، این خودرو مناسب است ومزایای فراوانی دارد.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با مدیریت