کارشناسی خودرو تويوتا GT86 2016
کارشناسی خودرو تويوتا GT86 2016
تیر ۲, ۱۳۹۷
کارشناسی خودرو تويوتا Yaris 2016
کارشناسی خودرو تويوتا Yaris 2016
تیر ۱۰, ۱۳۹۷

با شنیدن اسم تویوتا لندکروزر، اولین لغتی که در ذهنمان نقش می بندد شاسی بلند لوکس است. اگرچه «لندکروزر» با مدل‌های اخیر گرانقیمتش شناخته می شود، اما باید به یاد داشته باشیم که  در واقع «LAND CRUISER» از سری خودروهای “چهار چرخ” متحرکی است که از سال ۱۹۵۱ تا به‌حال تولید و رونمایی شده است.درحقیقت لندکروزر، سلطان به حق offroad در مدل‌های اخیر با اضافه کردن امکانات لوکس توانسته این غول ژاپنی جذاب را برای استفاده‌های شهری هم مهیا کند.

کارشناسی فنی تویوتا لندکروز 2016

به نقل از یکی از کهنه کارهای فن کارشناسی خودرو، ظهور لندکروزر به جنگ‌جهانی دوم و اشغال فیلیپین توسط ژاپن بازمی‌گردد. دوره ای که ارتش ژاپن یک نمونه Bantam ‌MK‌II‌ را پیدا می کند و به منظور رفع نیاز به خودروی مشابه مناسب استفاده ارتش به ژاپن می‌فرستند و مهندسی معکوس و ساخت نمونه‌ی وطنی بعهده تویوتا گذاشته می‌شود؛ مدتها بعد نیز درخواستی برای تولید ۱۰۰ خودروی هم کلاس جیپ، توسط ارتش آمریکا به تویوتا در جنگ با کره‌ داده می‌شود و اولین تویوتا‌ BJ‌ که در حقیقت نمونه‌ی ژاپنی‌ JEEP‌BJ  بوده و تغییرات جزئی ای داشته است، توسط Toyota  تولید می‌شود.

کارشناسی خودرو تویوتا لندکروز

متخصصین کارشناسی خودرو معتقدند «Toyota» در همه محصولات تولیدی اش به کیفیت ساخت و دوام فوق العاده قطعات معروف است و لندکروزر هم  در هردو مدل‌ جیپ مانند و کلاس پیکاپش به‌خوبی کیفیت ساخت عالی خود نسبت به سایر رقبا را به رخ می‌کشد. نسل کنونی لندکروزر که سری‌ J200‌ است در سال ۲۰۰۷ رونمایی شد. ۲بار FaceLift روی آن انجام گرفت. تکنولوژی‌های روز دنیا که تا قبل از آن روی نسخه‌های قبلی‌اش نبود به آن اضافه گردید تا بتواند محبوب دل صاحب نظران کارشناسی خودرو شود.

کارشناسی بدنه تویوتا لندکروزر 2016

امکاناتی که می‌توان از میان آن‌ها به استارت بدون کلید، تهویه‌ی مطبوع چهار منطقه‌ای،۱۰ ایربگ، دوربین دید عقب، بدنه‌ی تقویت شده،‌ DAC، KDSS و… اشاره کرد. این مدل همچنین با انواع موتور‌های ۴، ۴٫۶، ۴٫۷و۵٫۷‌بنزینی و ۴٫۵‌لیتری دیزل و با گیربکس‌های ۵،۶،۸ سرعته‌ی اتوماتیک و پنج سرعته‌ی دستی عرضه می گردد. شاید از نگاه متخصصین کارشناسی خودرو لندکروزر در سری‌های أخیر از خودروی آفرود به لاکچری و شاسی‌بلند تغییر کاربری داده باشد، ولی بدون شک توانایی‌های فوق العاده آفرودش بر هیچکس پوشیده نیست.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با مدیریت