کارشناسی خودرو Hyundai Elantra 2017
کارشناسی خودرو Hyundai Elantra 2017
تیر ۱۹, ۱۳۹۷
کارشناسی خودرو Hyundai Centennial 2013
کارشناسی خودرو Hyundai Centennial 2013
تیر ۲۵, ۱۳۹۷

خودرو ساز نام آشنای هیوندای، از نگاه متخصصین کارشناسی خودرو بعنوان یکی از تولیدکنندگان موفق خودروهای شهری انتخاب و شناخته شده است. همچنین با بهره‌گیری از طیف وسعی از محصولات با گستره‌ی قیمت پایین‌تر نسبت به سایر رقبا، به خوبی توانسته بازار بسیاری از کشور‌های دنیا از جمله ایران را تصاحب کند. یکی از محبوب ترین محصولات این کمپانی «سوناتا» نام دارد که حتماً در طول روز، بارها در خیابان‌های شهر از جلوی نگاهمان می گذرد. این مدل نه‌ فقط در کشوری مانند ایران، بلکه در آمریکا توانسته فروش چشمگیری را برای خود به ثبت برساند. سوناتا را می‌توان سدان متوسط نیمه‌لوکس شهری با امکانات متنوع، ظاهر زیبا و مشخصات فنی مطلوب دانست که نظر متخصصین کارشناسی خودرو را به خود جلب کرده است.

کارشناسی فنی خودرو هیوندای سوناتا 2017

از تولید اولین سری های سوناتا در حدود ۳۰ سال می گذرد. هیوندای پس از موفقیت دو نسل NF و YF در بازار جهانی، تولید جدیدترین اتاق حاضر با کد انحصاری LF را از سال ۲۰۱۴ از سر گرفت. متخصصین کارشناسی خودرو معتقدند هیوندای با اعمال تغییرات بسیار به جا و مناسب در این مدل توانسته فروش خود را در آمریکا به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهد. این اتومبیل در ظاهر، بسیار لوکس و مدرن به نظر می‌رسد و به لطف امکانات و تجهیزات رفاهی و مشخصات فنی مطلوب خود می‌تواند اتومبیلی متناسب با نیازهای بسیاری از خانواده‌های متوسط با بودجه‌ی معین باشد.

کارشناسی بدنه خودرو هیوندای سوناتا 2017

 

صاحب نظران کارشناسی خودرو سوناتا را در حال حاضر جزو یکی از اتومبیل‌های محبوب و جذاب به حساب می آورند که به‌عنوان نماینده‌ای از اتومبیل‌های نیمه‌لوکس شهری در سبد محصولات خودروساز کره‌ای هیوندای قرار دارد. اتومبیلی که با توجه به تجربه‌ی سه دهه‌ی این کمپانی در تولید آن، توانسته از بازخوردهای مطلوبی در بهبود روند طراحی و مشخصات فنی خود بهره‌مند شود. هفتمین نسل این خودرو که عموما با نام LF شناخته می‌شود، از زبان طراحی مدرن و عام‌پسندی سود می‌برد که با روحیات و سلیقه‌ی افراد زیادی در جامعه سازگار است. همچنین با توجه به امکانات رفاهی متنوع و بهره‌گیری از نیروی محرکه‌ی پرقدرت و مناسب برای رفع نیازهای شهری و جاده‌ای، سوناتا LF یکی از انتخاب‌های خانواده‌های کم‌جمعیت و نسل جوان جامعه با بودجه‌ا‌ی کمتر از دویست میلیون تومان محسوب می‌شود. متخصصین کارشناسی خودرو معتقدند که وجود رقبای سرسختی  هم‌چون کیا اپتیما، رنو تلیزمن، تویوتا کمری و هوندا آکورد کار را کمی برای هواداران هیوندای سخت می‌کند.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با مدیریت