کارشناسی خودرو Toyota Aurion 2013
کارشناسی خودرو Toyota Aurion 2013
خرداد ۲۸, ۱۳۹۷
کارشناسی خودرو Toyota Landcruiser 2016
کارشناسی خودرو Toyota Landcruiser 2016
تیر ۶, ۱۳۹۷

در این مطلب کوتاه به شرح مختصری از یکی از خودروهای جذاب روز دنیا می پردازیم. یک خودروی کوپه اسپرت شهری که ثمره همکاری دو غول خودرو سازی ژاپنی، یعنی «سوبارو» و «تویوتا» می باشد. GT86 2016. مدلی که طراحی و تولید آن متخصصین کارشناسی خودرو را به تحسین واداشت.  Toyota GT86در سطح جهان تحت نام سه برند مختلف به فروش می‌رسد. در آسیا و آفریقا و اروپا با برند «تویوتا» و در آمریکای شمالی و کانادا تحت برند «سایون» با نام‌ scion FR-S ‌و در سطح جهانی با نام سوبارو BRZ‌ عرضه می شود. این خودرو در سال ۲۰۰۷ در نمایشگاه اتومبیل دیترویت با کد‌ FT-HS ‌توسط کمپانی تویوتا رونمایی شد و دارای یک موتور شش سیلندر بود که طرحی کانسپت به‌شمار می‌آمد و تنها در حد ایده بود. ایده ای که علاوه بر علاقه مندان و در اصلاح ماشین بازها، متخصصین کارشناسی خودرو هم برای تولید آن لحظه شماری می کردند.

کارشناسی خودرو نویوتا gt86

در سال ۲۰۰۸ تویوتا بخش اعظمی از کارخانه‌  fuji heavy industries ‌را خریداری کرد که باعث همکاری تویوتا و سوبارو در طراحی و تولید این خودرو شد. ثمره این همکاری در سال ۲۰۰۹ رونمایی از این خودرو با یک موتور تخت به‌جای موتور شش سیلندر اولیه در نمایشگاه توکیو بود که توانست نظر متخصصین کارشناسی خودرو را به خود جلب کند. در این خودروی sport به لطف همکاری این دو غول خودروسازی ژاپنی از یک موتور‌ boxer 4 ‌سیلندر ۱۶ سوپاپ خطی به حجم ۲۰۰۰ سی‌سی استفاده شده است که به راحتی قادر است حداکثر قدرت ۱۹۷ اسب‌بخار را در دور ۷۰۰۰ و حداکثر گشتاور ۲۰۵ نیوتون متر را در دور ۶۴۰۰rpm  در اختیار راننده قرار دهد. صاحب نظران کارشناسی خودرو معتقدند برای جلب رضایت مشتریان چیزی در امکانات رفاهی این خودرو کم نگذاشته است.

در پایان به برخی از این امکانات اشاره می‌کنیم‌:

کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین و جانبی، ترمز دیسکی خنک‌شونده همراه سیستم ترمز ضد‌قفل و سایر سیستم‌های کمکی ترمز VSC‌‌ ESP‌ESC ‌TCS، سیستم تهویه‌ی مطبوع اتوماتیک دو نقطه‌ای همراه صندلی برقی راننده و شاگرد (سفارشی)، آینه‌های برقی گرمکن‌دار با قابلیت تاشوندگی برقی‌، سیستم ورود بدون کلید و سیستم رهیاب ماهواره‌ای مسیر و سیستم engine start/stop و…

 

کارشناسی بدنه و رنگ تویوتا GT86

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با مدیریت