کارشناسی خودرو Toyota Fortuner 2016
کارشناسی خودرو تویوتا Fortuner 2016
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷
کارشناسی خودرو  تويوتا Highlander XLE
کارشناسی خودرو Toyota Highlander XLE 2016
خرداد ۸, ۱۳۹۷

Camry در اقصی نقاط دنیا به‌عنوان یک خودروی میان‌رده از لحاظ قیمتی دسته‌بندی می‌شود. باوجود این در کشور ما به‌دلیل تعرفه‌های واردات و ارزش‌های افزوده هزینه‌ی تمام شده‌ی کمری بیشتر از حد‌و‌اندازه‌ی یک سدان میان‌رده است. متخصصین کارشناسای خودرو شرکت «ایرتویا» از میان‌ انواع تیپ‌های موجود کمری ۲۰۱۶، نمونه‌های بنزینی و همچنین مدل هیبریدی را وارد بازار خودروی کشور کرده است.

نمونه هیبریدی وارد شده به کشور از دو پیشرانه‌ی بنزینی چهار سیلندر به حجم دقیق ۲۴۹۴ سی‌سی و همچنین یک پیشرانه‌ی الکتریکی سود می‌برد که نیروگاه بنزینی قدرتی معادل ۱۷۸ اسب‌بخار را در دور موتور ۶۰۰۰ و ۱۷۸ نیوتن‌‌متر گشتاور را در دور ۴۱۰۰ از طریق گیربکس شش سرعته‌ی اتوماتیکی به محور جلوی خودرو انتقال می‌دهد. مجموعه‌ی پیشرانه‌ی الکتریکی درکنار پیشرانه‌ی درون‌سوزِ قدرت این نمونه‌ی کمری را حداکثر به ۲۰۰ اسب‌بخار و ۲۳۰ نیوتن‌متر گشتاور می‌رساند.

این مدل از فرمان برقی، ۱۰ ایربگ، در کنار سیستم‌های کنترل پایداری، کنترل کشش، ترمز ضد‌قفل، ترمز اضطراری و توزیع الکترونیکی ترمز بهره می‌برد. ضمن اینکه سیستم ‌GPS ، رادار خطی، کروز کنترل فعال و آینه‌های تاشوی برقی از آپشن‌های سفارشی و قابل‌دسترس برای این نمونه محسوب می‌شوند.

کارشناسی خودرو تويوتا Camry  2016

صاحب نظران کارشناسی خودرو در دنیا، Camry را یک سدان خانوادگی سایز متوسط پرفروش تویوتا می دانند که از زمان معرفی اولین نسل آن در سال ۱۹۸۲ در بازارهای مختلف خودرو در جهان به‌فروش می‌رسد. در سال ۲۰۱۵  نسل جدیدی از کمری پرده‌برداری شد. ازمنظر کارشناسی فنی خودرو، این نسل نسبت به نمونه‌های قدیمی‌تر صدها تغییر و بهینه‌سازی به خود دیده و حداقل از لحاظ چهره متحول شده بود. «تویوتا» تلاشش را کرده بود تا کمری جدید را با‌توجه به بازخوردها و درخواست‌های خریداران بسازد.

واکنش‌ بازار ومتخصصین کارشناسی خودرو به نسل جدید و فروشش آن‌قدر خوب بود که تویوتا برای ایجاد حاشیه‌ی امنیت بیشتر در مقایسه با رقبایش، تولید و روانه بازار کرد. این مدل با ۱۶۲۶ کیلوگرم وزن خالص، تقریبا سنگین‌ترین مدل در بین سایر کمری‌ها به حساب می‌آید. این نکته در کنار مجموعه‌ی تولید و انتقال قدرت گفته شده مصرف کمری را در سیکل ترکیبی (شهر و جاده) به عدد قابل‌قبول ۵٫۸ لیتر بنزین در هر صد کیلومتر مسافت می‌رساند. سیستم تهویه‌ی مطبوع اتوماتیک دوگانه، نمایشگر ۶٫۱‌اینچی مالتی مدیا با بلوتوث و قابلیت اتصال حافظه‌ی جانبی، تنظیم برقی هشت حالته‌ی صندلی‌ها همراه گرمکن‌ پشت‌سری‌های فعال هنگام وقوع حادثه و سیستم ورود بدون سوئیچ از امکانات و قابلیت‌های کابین خودرو است. ضمن اینکه سیستم ‌GPS ، رادار خطی، کروز کنترل فعال و آینه‌های تاشوی برقی از آپشن‌های خودرو مورد نظر میباشد.

کارشناسی خودرو تويوتا Camry  2016

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با مدیریت