کارشناسی خودرو Toyota corolla 2016
کارشناسی خودروToyota Corolla 2016
خرداد ۹, ۱۳۹۷
کارشناسی خودرو تویوتا هایس
کارشناسی خودرو تويوتا Hiace 2017
خرداد ۲۲, ۱۳۹۷

متخصصین کارشناسی خودرو همیشه بر این باورند که تویوتای کارکشته و همه فن حریف بی گدار به آب نمی زند و تا از نتیجه مطلوب ایده هایش مطمعن نشود دست به معرفی محصول تازه اش نمی شود. پیرو همین گفته صاحب نظران کارشناسی خودرو، تیم مهندسی تویوتا از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۵ FJ Cruiser را در جاده‌های صعب‌العبور یوتا‌، صحرای موهاوی‌، موآب و جنگل ملی آنجلس، پس از انجام  تست های همه جانبه و گرفتن تأیید متخصصین کارشناسی خودرو رسماً در سال ۲۰۰۵ در نمایشگاه بین‌الملی در آمریکا رو‌نمایی کرد.

کلاس این ماشین‌ suv‌ است وتوانایی off road بسیار خوبی هم دارد و ما را به یاد مدل اسطوره ای FJ40 می اندازد که رزمندگان جنگ ایران و عراق آن را به خوبی می شناسند و مردانگی هایش را در میدان نبرد دیده اند و بی شک همانند سایر اهالی فن کارشناسی خودرو توانایی هایش را تحسین می کنند. FJ‌Cruiser‌ هم توانسته با حفظ اصالت به خوبی به روز شود و نقش پدر را ایفا کند.

کارشناسی خودرو تویوتا اف‌جی کروزر

تویوتا اف‌جی کروزر در سال ۲۰۱۳ از لحاظ فنی، دارای پیشرانه‌ای شش سیلندری v شکل با حجم ۳۹۵۵ سی‌سی با کد فنی ۱GR-FE است. این پیشرانه توانی برابر با ۲۳۶ اسب‌بخار را در دور ۵۲۰۰ و گشتاوری معادل با ۳۶۱ نیوتن بر متر را در دور ۳۷۰۰ دارد که این نیرو را توسط یک جعبه دنده‌ی پنج سرعته‌ی اتوماتیک به هر چهار چرخ آن به‌صورت ۷۵ درصد به چرخ‌های عقب و ۲۵ درصد به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند؛ حاصل این نیرو شتابی برابر ۹ ثانیه و سقف سرعت ۲۲۰ کیلومتری می‌شود. مصرف سوخت ترکیبی برای تویوتا اف‌جی کروزر ۱۲٫۸ لیتر در صد کیلومتر است.

ازامکانات رفاهی وایمنی تویوتا اف‌جی کروزرمیتوان به  کیسه هوای راننده و سرنشین و کناری و سیستم ترمز ضد‌قفل اشاره کرد که از امکانات مورد پسند متخصصین کارشناسی فنی خودرو و کارشناسی بدنه خودرو به شمار می رود. تویوتا اف‌جی کروزر ۲۰۱۳ دارای صندلی برقی‌، تنظیم برقی گودی کمر، گرم‌کن صندلی، پشت سری هوشمند در هنگام تصادف، کروز کنترل، تودوزی چرم، آینه‌های برقی با قابلیت ضدباران، زنون مه‌شکن جلو و عقب، سیستم صوتی‌ MP3‌ بلوتوث‌، سنسور پارک و یخچال(سفارشی)‌، دنده‌ی کمکی و سیستم تهویه‌ی هوای اتوماتیک مجزای جلو و عقب است.

کارشناسی رنگ و بدنه تویوتا اف جی کروزر

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با مدیریت